آقای مصطفی گودرزی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ؛ گفت: برای اینکه بتوانیم این محصولات را به قیمت واقعی در جهان به برسانیم، می توان به جای کشور هایی که ارزان از ما می خرند به کشور هایی فروخت که حاضرند مبالغ بسیار بیشتری بپردازند و همچنین به کشور های بیشتری صادر نمود.
وی گفت: به یقین می توان گفت، محصولات ایرانی همپای محصولات ایتالیایی هستند و باید به جای کمیت به کیفیت و گسترش صادرات فکر کنیم.
گودرزی افزود: تولید کشور از لحاظ کمی به نسبت سال گذشته بسیار بهتر شده است؛ هر چند نیازمند دسترسی بموقع مواد اولیه برای لعاب بر روی تولیدات هستیم.
وی گفت: ثبت سفارش نیاز های مواد اولیه بموقع انجام می شود، اما از زمان شیوع ویروس کرونا، میزان مواد اولیه در کشور با کمبود و گرانی سرسام آوری روبه رو شد، بطوریکه در اسفند ۹۸ هر کیلو سیلی کاس زیرکینیوم را ۲۸ هزار تومان می یم,، اما اکنون با هر کیلو را ۸۴ هزار ۵۰۰ تومان می خریم که در زمان کمبود به هر کیلو ۱۱۰هزار تومان هم رسیده بود.
گودرزی افزود: نرخ ارز بالا برای تهیه مواد اولیه، محدودیت های مبادلات خارجی و شیوع ویروس کرونا همگی باهم مشکلات عدیده ای را برایمان ایجاد نموده است.

منبع:

http://tnews.ir/news/2871201583091.html?refc=4


بهترین برند کاشی و سرامیک کشور ,مواد ,محصولات ,تومان ,کیلو ,اولیه ,مواد اولیه ,گودرزی افزود ,همپای محصولات ,کشور هایی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دنیای رسانه 24 مووی | 24movie behtarinha-ir ویکی بوک | Wiki Book joeajbem09 news مجله پزشکی و سلامت,بهداست,تغذیه سالم و زیبایی پوست تو بهترین خرید رو از ما داشته باش آموزش نرم افزار ROCSCIENCE ،UDEC ،FLAC انجمن سایه های سیاه مهدرمان دانلود تحقیق